Konkurs plastyczny ,,Zima w lesie'' 02/2016

KONKURSY > ROK SZKOLNY 2015/16

Konkurs plastyczny ,,Zima w lesie'' 02/2016

Dzieci  lubią zimę  i dały   temu wyraz   biorąc  liczny    udział   w  konkursie  plastycznym  pt. „ Zima  w  lesie“ , który  miał  miejsce  w  lutym , w  naszym  przedszkolu.
Interpretacja owego tematu  w niektórych pracach została bogato przedstawiona poprzez  użycie wielorakich technik plastycznych. Dzieciaki stworzyły ciekawe prace plastyczne  wykorzystując   różnego  rodzaju materiały  przyrodnicze  , jak  i  watę, kaszę , farby  czy  plastelinę  .
Jury miało bardzo trudny "orzech do zgryzienia ", bo każda konkursowa praca przypominała małe dzieło sztuki i prezentowała  niemałe  zaangażowanie  dzieci  i wysoki poziom artystyczny.
Serdecznie dziękujemy naszym drogim przedszkolakom za udział w konkursie i już teraz zapraszamy   do  udziału  w  następnych  konkursach  plastycznych .